
Rebuszoeker Sinterklaas
Juf Rianne maakte deze toffe rebuszoeker! Lees hoe je die maakt en download de puzzel gratis!
Bedoeling
De leerlingen lossen de rebussen op en strepen de uitkomst door in de woordzoeker.
Benodigdheden
Voor deze activiteit heb je het volgende nodig:
- de rebuszoeker uit de download
- een pen, potlood of markeerstift
Voorbereiding
Weinig! Print de rebuszoeker uit voor elke leerling en je groep kan direct aan de slag. Ideaal voor in de weektaak of tijdens de inloop!
Rebuszoeker Sinterklaas
In deze woordzoeker staan verschillende woorden. Welke? Daar kom je achter, als je de rebussen oplost.
Download
🩷

Rianne is ook te vinden op Instagram én ze heeft een eigen website.
Bovendien verkoopt Rianne haar mooie lesmateriaal op VOOR DE LEERKRACHT.
👇
Meer inspiratie
Wil je meer lessen en gratis downloads in het thema Sinterklaas? Kijk dan op de themapagina Sinterklaas.
Wist je dat deze website (naast meer dan 1000 gratis downloads) ook een winkel heeft? Daar vind je verschillende materialen voor jou, je collega’s en je leerlingen, zoals quizkaarten, projectboekjes rekenen-wiskunde, spelling oefenkaarten, materialen voor je Engelse les, oefenboekjes werkwoordspelling en taal en kant-en-klare projectboekjes.
In de gratis catalogus is voor bijna elk product uit de webshop minimaal één voorbeelddocument opgenomen, zodat je een goed beeld krijgt van wat je kunt verwachten. Dit helpt je om een keuze te maken en precies te weten wat je koopt.



