Zweeds loopspel Sinterklaas

Juf Iris heeft een Zweeds loopspel in het thema Sinterklaas gemaakt. Het zijn allemaal redactiesommen op het niveau van groep 6/7/8. Download de kaarten en het invulblad onderaan dit bericht.

Bedoeling

Door het spelen van dit spel oefenen de kinderen het uitrekenen van redactiesommen.

Benodigdheden

Voor deze activiteit heb je het volgende nodig:

  • de kaarten met opdrachten uit de download
  • het invulblad uit de download
  • uitrekenpapier
  • pennen of stiften
  • voor als je het buiten speelt: een onderlegger

Voorbereiding

Print de kaarten met sommen uit de download uit. Verdeel ze door een ruimte. Dit kan het schoolplein zijn, maar ook het klaslokaal.

Zweeds loopspel Sinterklaas

Alle kinderen krijgen het invulblad uit de download. Hierop schrijven ze tijdens het spel de antwoorden op. De kaarten met sommen liggen verdeeld door een ruimte. In tweetallen rekenen de kinderen de sommen uit en noteren ze de antwoorden. Er mag maar één tweetal per kaart staan. Na afloop bespreek je alle antwoorden.

Tip: Soms zijn de tempoverschillen zo groot binnen een groep, dat het handig is om een klaaropdracht klaar te leggen.

Download

.

Je vindt juf Iris ook op Instagram.
Haar account heet De klas van juf Iris.

.

Ook leuk!

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.